www.Helperzy.pun.pl Pomagamy nowym graczom ;D

Opis forum

#1 2010-04-11 14:32:26

Adik

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 18
Punktów :   

Postacie

WOJOWNIKWojownik jest postacią głównie ofensywną, potrafi używać broni dwuręcznych oraz mieczy jednoręcznych. Dla początkujących najlepsza klasa postaci. Jest niezwykle prosty i łatwy do gry. Charakteryzuje się dużymi obrażeniami fizycznymi.

Ataki wojowników body mają kontaktowy charakter. Body skupia się na jak największych obrażeniach. Duże obrażenia i szybkość sprawiają, że body przyciąga nowych graczy.

Moc umysłu (Mental) – w przeciwieństwie do body skupia się bardziej na defensywie niż ofensywie. Mental również potrafi osiągnąć wielki dmg, ale jego atutem jest potężna ilość obrony.

NINJANinja – korzysta ze sztyletów, łuków, a także jednoręcznych mieczy. Podczas nauki swoich umiejętności ninja uczy się także zatruwania przeciwników.

Umiejętność zabójcy (Dagger) – walczy niezwykle szybkimi sztyletami. Gdy osiągnie najwyższy stopień umiejętności jest nie do pokonania w ciągu pierwszych 5 sekund walki.

Umiejętność łucznictwa (Archer) – jego główną bronią jest łuk. Posiada bardzo silne czary atakujące z dystansu. Warto dodać, że ta postać ma największe szanse w umiejętności na zatrucie przeciwnika.

SZAMANSzaman – używa dzwonów i wachlarzy. Wspomaga innych graczy magią błyskawic lub smoka. Potrafi pomagać innym klasom podczas walki czarami wspomagającymi, co nie znaczy, że sam nie może ich użyć

Magia boga smoków (Dragon) – posiada potężne zaklęcia boga smoka pozwalające niszczyć duże grupy potworów, specjalizuje się atakami ognistymi. Główną siłą tej profesji są buffy – czary wspomagające, jak Pomoc Smoka (szansa na krytyczny cios), Błogosławieństwo (odporność na ataki fizyczne), czy Odbicie (szansa na odbicie ciosu w stronę wroga)

Magia natury (Healer) – bardziej wyspecjalizowana w walce podobnie jak dragon, jednak skupia się bardziej na PvP(pojedynkach). Posiada ataki dystansowe i – jako jedyna – możliwość leczenia.Jest nią trudniej expić jednak traci się mniej potów. Z powodu umiejętności "Leczenie" postać tę często zapraszają do grup. Leczenie również potrafi uleczyć negatywne bonusy takie jak: otrucie, spowolnienie, czy płonięcie. Postać ta posiada również czar zwiększający szybkość poruszania jak i czarów.

SURASura – wojownicy, którzy uzyskali magiczne zdolności po wyhodowaniu na swej ręce demonicznego nasienia. Używają mieczy jednoręcznych, nadrabiają jednak tą stratę mocnymi czarami ofensywnymi i defensywnymi. Jest to postać przejściowa między wojownikiem a szamanem.

Czarna magia (Black Magic) lub BM – bardziej szaman niż wojownik. Skupia się na silnych, ofensywnych czarach dystansowych. Postacią tą trudniej jednak zdobywać doświadczenie. Sura Czarnej Magii jest niezwyciężony w eksterminacji innych postaci.

Magia broni (Weapon) lub WP – bliższy wojownikowi niż szamanowi. Ma silne, ofensywne czary kontaktowe. Skupia się na zadaniu obrażenia jak największej ilości przeciwników, z czasem również znacząco podnosi swe umiejętności defensywne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studniówka scenariusze cs jaka jest komendana usuniecie bana na cfg jaki jest najlepszy mag w lolu Co zrobić w przypadku kradzieży telefonu ? www.transport07.pun.pl