www.Helperzy.pun.pl Pomagamy nowym graczom ;D

Opis forum

#1 2010-04-11 16:30:38

Adik

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 18
Punktów :   

Podstawy Gry

Podstawy
Last Chaos to gra MMORPG, której akcja odbywa się na kontynencie Iris. W tym magicznym świecie zdrada i przymierze są przyczyną niekończących się wojen, a mieszkańcy Iris czynią wszystko, co w ich mocy, by przeżyć ten chaos. Gracz musi uzbroić się w odwagę, wykazać talent i nauczyć się wielu umiejętności, by stać się - i pozostać - prawdziwym władcą krainy.


Co oferuje nam gra?
# miłą dla oka oprawę graficzną.
# rozbudowę postaci wybranej spomiędzy 6 dostępnych klas.
# system osobistych podziemi.
# opcję PvE i PvP.
# system rzemieślniczy i handlowy.
# rozbudowany system gildii.
# zwierzaki jako towarzysze twojej postaci.
# niepowtarzalny świat fantazji.
# całkowicie bezpłatną możliwość gry.


Miasta i terytoria
W miastach gracze spotykają się by ze sobą handlować, sprzedawać łupy zdobyte w walce, uczyć się nowych umiejętności czy też nawiązywać nowe znajomości. Miasta to bezpieczne terytoria, w których nie znajdą cię wrogowie i skąd możesz w spokoju planować twoją dalszą wędrówkę. W chwili obecnej w Last Chaos są 4 miasta: Juno (Randol), Dratan (Majar), Merak (Kherum), Egeha (Wieś Egeha).


Osobiste podziemia
Osobiste podziemia to miejsca, w których twoja postać będzie walczyć solo i bez wsparcia towarzyszy. Tu możesz pokazać, co potrafisz i wykonać przydzielone ci zadanie w myśl zasady "Jeśli chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam". Po jego wykonaniu automatycznie opuścisz podziemie i otrzymasz twoją nagrodę.


Publiczne świątynie
Publiczne świątynie nadają się wspaniale do walki w grupie. Kto zawsze chętnie przedzierał się ze swoim Alter Ego w towarzystwie wiernych kamratów przez mroczne katakomby, wysyłając przy tym szeregi potworów i złoczyńców na drugi świat, ten z pewnością nie odmówi sobie w Last Chaos przyjemności zajrzenia do jednej z tych świątyń.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
opowiadania sasuke shikamaru tibia 7.92 silnik jaki jest najlepszy mag w lolu szukam facetow ktorzy zerzna mi zone www.veni-vidi-vici.pun.pl